İkili seçenekleri Pazar, Zor, öğrenmek, Öneriler, Yardım

döviz piyasasına da sık sık adı ikili seçenekleri - bir açık piyasa tüccarlar arasında dünya para. Bir örnek olarak, bir Amerikan tüccarı daha önceden satın aldığınız Japon yeni, ama şimdi o hissi, yen haline daha zayıf dolar. Eğer doğru, daha fazla kâr, ticaret yen, dolar.İkili seçenekler pazara bağlı ekonomi, daha da fazla futures ticaret, seçenekleri veya borsa. Başlamadan önce ikili seçenekleri, bazı anlaşılması terminoloji gibi faiz oranları, mali ve para politikası, ticaret ve cari hesap açıkları. Bir firma, tutun bu ekonomik faktörler, tüccarlar, felaket olur.

Ticaret kesinlikle tabanlı güçlü duygular. Tüketilen, açgözlülük size hiçbir hızlı, tıpkı, başı bulutlu, euphoria veya panik, sağlıksız motivators, karar verme süreci. Bazı heyecan verici veya endişeyle kaçınılmaz, her zaman ticaret, mantıklı bir hedef.

bir sınırı için kendinizi kayıpları, istekli, değişmez bu limitler; bunların amacı, size, kaybetme daha fazla para ve kılavuzdaki bu plan, büyük olasılıkla daha fazla kayıplar. Her zaman planı oluşturuldu.

Örneğin, eğer karar verirseniz durma kaybı puan önce onlar, sizi sarıyor kaybetmeden çok daha fazla para da eğer isterseniz. Sizi daha başarılı eğer taahhüt, plan.

Hedefleri önemli. Siz onları, ve stick. Eğer seçtiğiniz ve para ikili ana sayfa seçenekleri, temiz, ulaşılabilir hedefler belirlemek ve siz düşündüğünüz için. Siz bekleyemeyeceğimiz başarıya hemen ikili seçenekleri. Aklınızda tutun, bazı hataları, öğrenme nasıl ticaret ve petrol rafineri ve stratejisi. Ayrıca, önemli öğrenmek için zaman kendiniz için bu proje.

Açmadan Önce bir ikili seçenekleri hesap üzerinden bir broker, bazı arka plan kontrolü. Ve ayırıcı yaşanması gerekir. yanı sıra başarılı yeni bir trader.

ile stop-kayıp siparişler doğru, sabit bir bilim ve bazı zerafet. Güven, gut ve herhangi bir teknik bilgi size yardımcı olmak için bir trader daha ne. Uygulama ve deneyim, doğru sonuna kadar yardımcı, üst kaybı.

Eğer sistem sizin için, adamlar, yazılım tamamen. Sonuçlar, son derece olumsuz.

Ikili seçenekleri ticaret, heyecan verici, özellikle yeni tüccarlar, kim kimi zaman ayırabilmenizi muhteşem bir enerji. Genellikle insanlar, seviyeleri, yoğunluk ve stres, aşınma onları bir kaç saat. Unutmayın, market, ama her yerde; mükemmel kabul edilebilir, kısa bir mola.

zaman , beceri ve ticaret, gelişmiş yeterli bir tür uzman. Ancak, şimdi,, ipuçları, bu makale bir ekstra nakit, banka hesabı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *